Az M&Co HR Services egy élelmiszerláncot müködtető partnerének Beszerző munkatársat keres székelyudvarhelyi munkapontjához:

Feladatkör:
• Beszerzési folyamatok irányítása, rendelések összeállítása, leadása az árukészletek folyamatos monitorozása alapján;
• Beszállítókkal való kapcsolattartás, az áruforgalommal kapcsolatos teljeskörű ügyintézés;
• Esetleges reklamációk kezelése.

Elvárások:
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Ms Office;
• Magas fokú önállóság, megbízhatóság.

Ajánlat:
• Bérezés 3600 ron nettó (tapasztalattól függő);
• Ételjegyek 30 ron értékű/nap;
• A munkahelyre való szállítás biztosított;
• Fejlődési- és előrelépési lehetőség.
Munkaprogram, hétfő - péntek 08.00-16.30

Önéletrajzukat a recrutare@mcotraining.ro email címre várjuk.

Tájékoztatjuk, hogy az M&Co HR Services munkaerő toborzás céljából feldolgozza adatait, melyek 30 napon belül törlése kerülnek az adatbázisból, de bármikor visszavonhatja beleegyezését, amit e-mailen kérhet.
Csak a kiválasztott jelölteket van lehetőségünk értesíteni. Köszönjük megértésüket.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2023.10.05
Megtekintve1114 alkalommal
Azonosító#830303

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőRendesorsi
TelepülésSzékelyudvarhely / Hargita megye