Hirdetés tartalma

Fő feladatok:
• Eladási jelentések, kimutatások készítése
• Kapcsolattartás partnerekkel, főként multicégekkel
• Megrendelések kezelése – adminisztráció, nyomon követés
• Értékesítési igazgató munkájának a támogatása

Amit kínálunk:
• Stabil vállalati háttér
• Versenyképes fizetés
• Szakmai fejlődés
• Céges laptop és mobiltelefon

Elvárások:
• Középfokú vagy felsőfokú végzettség
• Haladó szintű roman nyelvtudás
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek: MS Office (Word, Excel, Power Point)

A munkavégzés helye: Csíkszentsimon

Jelentkezés módja: A magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzokat a zoltan. Szekely@csikicsipsz.com e-mail címre várjuk.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2023.08.16
Megtekintve1287 alkalommal
Azonosító#837656

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésCsíkszentsimon / Hargita megye