Hirdetés tartalma

Feladatok:
- vevőkör kialakítása és fejlesztése,
- cég által felállított standardok kivitelezése a partnereknél,
- kintlevőségek gyors és hatékony kezelése.

Követelmények:
- legalább középfokú végzettség,
- értékesítésben való tapasztalat,
- komoly, dinamikus, felelősségteljes személyiség, - cél- és eredményorientált hozzáállás,
- kezdeményezőkészség,
- román nyelv ismerete,
- B kategóriájú jogosítvány.

Amit biztosítunk:
- alapfizetés + teljesítményfüggő jutalék,
- mobiltelefon,
- céges autó.

Jelentkezés módja: A magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzokat
Az zoltan. Szekely@csikicsipsz.com email címre várjuk.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2023.08.16
Megtekintve1521 alkalommal
Azonosító#837657

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésCsíkszentsimon / Hargita megye