Egy dinamikus és innovatív vállalatunk keresi új irodavezetőjét. Ha szereted a kihívásokat, és szeretnél részt venni egy fejlődő vállalkozás növekedésében, akkor ez a pozíció neked szól!
Feladatok:
• Az iroda mindennapi működésének felügyelete és koordinálása
• Kommunikáció és kapcsolattartás a kollégákkal és ügyfelekkel
• Adminisztratív feladatok ellátása, beleértve a dokumentumkezelést és az adatbázis-kezelést
• Részvétel a stratégiai tervezésben és a célok elérésében
• Új folyamatok és rendszerek kidolgozása és bevezetése
Elvárások:
• Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességek
• Rugalmas és proaktív hozzáállás
• Magas szintű számítógépes ismeretek, beleértve az MS Office-t és az adatbázis-kezelést
• Magas szintű szervezőkészség és pontosság
Amit kínálunk:
• Izgalmas és nyugodt munkakörnyezet egy dinamikus vállalatban
• Fejlődési és előrelépési lehetőségek
• Átlag fölötti bérezés
Ha szeretnél részt venni egy olyan csapatban, ahol a munkád értékelve lesz, és lehetőséged van a szakmai fejlődésre, akkor küldd el önéletrajzodat és motivációs leveledet a jelentkezéshez.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2023.09.25
Megtekintve1100 alkalommal
Azonosító#842050

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésBelani / Kovászna megye