A csíkszeredai Szőnyegszerviz Kft. Kiszállító sofőrt alkalmaz.

Feladatok:
-szőnyegek be -és kiszállítása furgonnal ügyfeleinkhez
-precíz, gyors munkavégzés
-a rakomány sérülésmentes továbbítása különböző munkapontokra

Elvárások:
-hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
-helyismeret
-csíkszeredai lakhely
-legalább két éve érvényes B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
-havi nettó 3500 RON (kezdő fizetés)
-bizalom bónusz
-hosszú távú munkalehetőség
-támogató csapat
-szabad hétvégék

Az önéletrajzokat személyesen a Rét utca 83 szám alatti irodánkban vagy az office@szonyegszerviz.ro e-mail címen lehet benyújtani.
További részletekért a 0722-864343-as lehet érdeklődni.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2023.10.21
Megtekintve1490 alkalommal
Azonosító#845949

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésCsíkszereda / Hargita megye