Hirdetés tartalma

Állásajánlat: Karbantartó/Gondnok – Jedd, Marosvásárhely

Építőiparban tevékenykedő partnercégünk keresi új csapattagját a telephelyük karbantartására és gondnoki feladatok ellátására.

Ha szeretsz a szabadban tenni-venni, akkor ez az állás lehet neked való!

Főbb feladatok:

Fák metszése
Fűnyírás és a terület/udvar zöldterületeinek gondozása
Növények öntözése és ápolása
Udvar rendben -és tisztán tartása
Apróbb javítási és karbantartási munkák elvégzése

Munkaidő:
Hétfőtől péntekig: 07:00 - 17:00 óráig (1 óra ebédszünettel)

Fizetés: Havi 3150 lej nettó

Elvárások:

▪️ Tapasztalat a kertrendezés és karbantartás területén előny
▪️ Pontos és megbízható munkavégzés
▪️ Jó állóképesség és fizikai erőnlét
▪️ Jó csapatmunka és kommunikációs készség

Ha úgy érzed, hogy megfelelsz az elvárásoknak és szívesen csatlakoznál a csapathoz, kérjük, küldd el önéletrajzodat az alábbi e-mail címre: attila@ijcjobs.com.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2024.04.16
Megtekintve140 alkalommal
Azonosító#849390

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőSzabo Attila
TelepülésJedd / Maros megye