Virágbolti eladót keresünk a Csíkszereda-i Bogáncs Virágüzletbe!

Feladatok:
Munkakörhöz tartozó feladatok:
• virágcsokrok és elrendezések készítése és ezek értékesítése
• növények, virágok gondozása
• virágüzlet rendben tartása
• pénztárgép, bankkártyaolvasó és futárszolgálati eszközök kezelése
• napi és havi zárás
• rendelések felvétele
Nem szükséges a tapasztalat, de előny, ha van kézügyességed, kreativításod, csapatban való érvényesülési hajlamod, jó csapattag vagy, kedves és közvetlen vagy. A többit bízd ránk.
Amit kínálunk:
• családias hangulat
• megértő és rugalmas munkaadók
• kellemes munkahelyi környezet
• jó bérezés
Szükséges nyelvtudás: Román, Magyar
A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz (CV).

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2024.04.16
Megtekintve167 alkalommal
Azonosító#853571

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésCsíkszereda / Hargita megye
Weboldalhttps://www.facebook.com/bogancs.net