Az Sc NORMA Srl több mint 17 éves tapasztalattal rendelkezik teherautóalkatrészek, -tartozékok és teherautó-hajtómű-alkatrészek kereskedelmében. Stabil, tisztességes hosszú távú együttműködést kínálunk Önnek, és a teherautó-alkatrészek egyik legváltozatosabb kínálatát kínáljuk. A teherautó-alkatrészek teljes kínálata mellett a teherautó-váltó és differenciálmű alkatrészeinek teljes választékát is biztosítjuk partnereinknek.

Munkakör leírása:
- Beérkezett aru precíz fogadása átvétele dokumentumok továbbítása
- Megrendelt áru precíz kiszedése, kiadása a raktári szabályzat betartásával
- Raktári rend fenntartása
- Csomagolt áru szállításra való előkészítése
- A tárolási rendszer folyamatos fejlesztése
- Vegyen részt az éves leltárban

A megfelelő jelölt:
- Egyéni munkavégzés képessége, önmotiváció
- Kommunikációs képesség
- Képes csapatban dolgozni
- Felelősségteljes komoly és megbízható ember, fegyelem, tisztesség, odafigyelés a részletekre
- Együttműködés és csapatszellem
- Árukezelésben szerzett tapasztalat - előnyt jelent

Amit ajánlunk
☑️ Vonzó fizetési csomag: 600-1000 EUR között
☑️ Utalványok
☑️ Teljesítmény bónusz
☑️ Személyes és szakmai fejlődés lehetősége
☑️ Könyvtár
☑️ Egészség programok

Várjuk jelentkezésed a hr@norma.com.ro e-mail címre. Az e-mailben tüntesd fel kérlek, hogy az udvarhelyi Raktárosi állásra jelentkezel, és írj egy telefonszámot is, amin elérünk téged. Az állással kapcsolatos kérdésekre emailben válaszolunk?.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2024.02.01
Megtekintve582 alkalommal
Azonosító#859054

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőNorma
TelepülésOdorheiu Secuiesc / Hargita megye
Weboldalwww.norma.com.ro