Hirdetés tartalma

Feladatok
- munkálatok ellenőrzése, munkafolyamatok megtervezése és lebonyolítása;
- kivitelező vállalkozók munkájának és szállítók koordinálása, építési anyagok átvétele;
- folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozókkal, beszállítókkal, tervezővel, műszaki vezetővel, stb.;
- a kivitelezés minőségének ellenőrzése, a technológiai követelmények és a határidők betartása és betartatása;
- némi papírmunka: például a kivitelezési tervtől eltérő megoldások rögzítése.

Végzettség
Építőmérnök BSc - CFDP/CCIA

Juttatások
Utazás
Cégautó
Képzés
Konferenciatámogatás | Képzési hozzájárulás
Jóllét
Sportolási támogatás | Csapatépítő programok

- versenyképes jövedelem + egyéni bónuszrendszer
- jó munkakörülmények
- szolgálati lakás és autó
- sport- és szabadidőközpont bérletek

Munkaidő
Heti munkaidő - 50 óra / hét
Törzsidő - 7:00 - 17:00

Szakmai ismeretek
Számítástechnikai ismeretek 5 / 5
AutoCad vagy Allplan ismeretek 5 / 5
Jó problémamegoldó készség 4 / 5
Kommunikáció, szervezőkészség 4 / 5

Emberi tulajdonságok
Jól kezeli a stresszt | Jó teherbíró képességű | Felelősségteljes, megbízható | Rugalmas, nyitott, proaktív | Pontos és jól szervezett

Nyelvtudás
Magyar - Tárgyalóképes szint
Román - Tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye
Csíkszereda, Hajnal utca, 73. szám
Székelyudvarhely, Rét utca, 105. Szám.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2024.03.13
Megtekintve240 alkalommal
Azonosító#859796

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőIng Service
TelepülésHargita Megye / Hargita megye
Weboldalwww.ingservice.ro