Tusnádfalusi mezőgazdasági-állattenyésztési farm MENEDZSER ASSZISZTENS-SZÁMLÁZÓ kollégát keres❗
Munkaprogram: hétfőtől péntekig 8:00-16:00.

Elvárások:
▪️ Megbízható, alkalmazkodó, szorgalmas, pontos és figyelmes személyiség
▪️ Minimum középfokú végzettség (érettségi)
▪️ Pénzügyi/gazdasági alapismeretek
▪️ Tárgyalóképes román nyelvismeret
▪️ Felhasználói szintű ismeretek a Word és Excel terén
▪️ Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat előnyt jelent
▪️ Tusnád, Csíkszereda és környéke lakóhely

Feladatok:
▪️ Számlázás és számlaforgalom nyilvántartása
▪️ Román és magyar nyelvű levelezés
▪️ Mezőgazdasági jelentések készítése
▪️ Összesítések és kimutatások elkészítése
▪️ Könyvelési dokumentumok rendszerezése és előkészítése
▪️ Személyzettel kapcsolatos és egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Juttatási csomag: kezdő nettó fizetés a próbaidő alatt: 2500 lej + napi 30 lej értékű ételjegy.

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődésed, magyar vagy román nyelvű, fényképes önéletrajzod küldd el emailben az attila@ijcjobs.com email címre.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2024.02.26
Megtekintve485 alkalommal
Azonosító#860138

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőSzabo Attila
TelepülésTusnád / Hargita megye