Hirdetés tartalma

Feladatok
- Egyszerűbb javítások elvégzése (légrugó csere, fékmunkahenger csere stb.).
- Járművek átvizsgálása preventív jelleggel.
- Esetenként előforduló mentésekhez történő kiszállás.
- A cég saját műhelyének rendben tartása, raktáron található alkatrészek nyomon követése.

Elvárások
Megbízható, önálló munkavégzés
Szakmai probléma megoldó képesség
B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk
- Kiemelt bérezés
- Esetenkénti mentés esetén minden kiszállásra bónusz
- Összetartó csapat, családias légkör.

Információk a hirdetésről

Hirdetés jellegeKeres
Feladási idő2024.02.16
Megtekintve556 alkalommal
Azonosító#861377

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőAndras
TelepülésCsíkszereda / Hargita megye