Hirdetés tartalma

Csatlakozzon csapatunkhoz mint autoszerelő.
Tapasztalt szerelőt keresünk, aki szívesen csatlakozna csapatunkhoz és segítene a flottánk rendszeres karbantartásában.
Ajánlatunk:
* Versenyképes fizetés.
* Támogató csapategyüttműködés.
* Fejlődési lehetőségek.
Feladatok:
* rutinkarbantartás és javítások a flottajárműveken (olajcsere, gumiabroncs-rotáció, fékellenőrzést és folyadékkontrollt).
* mechanikai problémák diagnosztizálása és megfelelő megoldások javaslata.
* Együttműködés más csapattagokkal.
Elvárások:
* Korábbi tapasztalat szerelőként.
* Mechanikai érzék és problémamegoldó képesség.
* Önálló munkavégzésre való képesség és csapatban való hatékony együttműködés.
Jelentkezni a 0747247760 telefonszámon és a bagolyboti@gmail.com email címen lehet.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2024.04.15
Megtekintve157 alkalommal
Azonosító#864385

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésCsikszereda / Hargita megye