ÉPÍTŐ-SZÁLLÍTÓ- ÉS MUNKAGÉPSZERELŐ munkatársat alkalmaz a B&B Transinvest Kft!

⚙️Feladatok:
- emelő- és rakodógép, anyagmozgató- és szállítógép, anyagelőkészítő- és bedolgozógép, földmunkagép és erőgép karbantartása és javítása;
- belsőégésű motorok, gépszerkezetek szét- és összeszerelése, alkatrészek cseréje, javítása;
- hajtási rendszerek karbantartása, javítása, beállítása;
- csapágyazott alkatrészek, gépegységek szerelése, csapágyhézag beállítása;
- gépek elektromos berendezéseinek karbantartása;
- működés ellenőrzése, mérések, hibamegállapítások, speciális beállítások elvégzése, gépek beüzemelése, diagnosztizálása;
- a gépek hidraulikus berendezésének szerelése, beszabályozása;
- hevederes, köteles, láncos vonóelemek, csigasorok szerelése, emelési szerelvények összeállítása;

⚙️Elvárások:
- feladatait önállóan vagy/és munkatársaival és a szerelési technológia egyéb területein dolgozókkal együttműködve végzi, biztosítva a komplex tevékenység összehangolt működését;
- megbízhatóság, szakmai tudás, igényesség.

⚙️Kínálat:
- vonzó, teljesítményarányos bérezés;
- azonnali kezdési lehetőség;
- hosszú távú munkalehetőség;
- jó munkakörülmények.

⚙️Munkaidő:
- heti munkaidő: 40 óra/hét;
- törzsidő: 7:00 - 17:00

⚙️Jelentkezés, további információk:
0746 277 789.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2024.04.23
Megtekintve62 alkalommal
Azonosító#867701

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőIng Service
TelepülésCsíkszereda / Hargita megye
Weboldalwww.ingservice.ro