Mi történik, ha keresztezed a kreatív és felelősségteljes munkamorált, a fenntartható és környezetbarát építkezés színes világával?

A válasz benned van, hiszen legújabb csapattársunk bőrébe bújva, most megmutathatod, hogy mit is jelent a cellulóz szigetelőanyag gyártása, a hőszigetelés és az energitakarékos házak felépítése egy szakmai és közösségépítő perspektíván keresztül.

Feladatok:

- Felelős leszel a vállalati marketing stratégia kidolgozásáért és végrehajtásáért.
- B2B és B2C piacokra szabott marketingkampányokat tervezel és vezetsz.
- Felügyeled a digitális marketing tevékenységeket (weboldal, közösségi média, keresőoptimalizálás).
- Kapcsolatot tartasz a médiával és más piaci szereplőkkel.
- Részt veszel új termékek és szolgáltatások bevezetésében.
- Jelentéseket, kimutatásokat készítesz.

Elvárások:

- Szakirányú végzettség.
- Legalább 2 év tapasztalat marketing területen.
- Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készségek.
- Kreativitás és stratégiai gondolkodás.
- Proaktív és eredményorientált szemlélet.
- Román nyelv ismerete.
- B kat. Jogosítvány.

Előnyök:

- Hasonló területen szerzett tapasztalat
- Jó kapcsolatrendszer a szakmai közösségben
- Grafikai, képszerkesztési, fotózási, videóvágási ismeretek

Amit ajánlunk:

- Kiemelkedő bérezés
- Munkaeszközök: laptop, telefon, drón stb..
- Képzések és tanulmányok támogatása
- Sportolási bérlet
- Bejárás támogatás

Kérjük, küldd el fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet az alábbi e-mail címre: cariere@celiqum.ro

Jelentkezési határidő: 2024.05.15.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2024.04.26
Megtekintve36 alkalommal
Azonosító#870147

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésOdorheiu Secuiesc / Hargita megye
Weboldalwww.celiqum.ro