A húsüzemek amelyekkel kapcsolatban állunk vágással, bontással és csontolással foglalkoznak. Mindemellett segédmunkásoknak is tudunk állást biztosítani különböző olyan munkakörökben, amelyeknél nem elvárás a szakmai tapasztalat.

Feladatok: Szalagon történő munkavégzés, kartondobozokba húscsomagolás, hajtogatás, címkézés, doboz pakolás.

Munkavégzés helye: főként Németország északi részén található sertésvágóhídak

- Fizetés: bruttó 1700 euró/hónap
- Szállás: teljesen felszerelt szálláshely - ez önköltséges
- Teljeskörű németországi egészségbiztosítás.

Német nyelvtudás és szakmai tapasztalat nem szükséges!

További információkért jelentkezzen telefonon: 0770 102 459.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2019.10.18
Megtekintve7120 alkalommal
Azonosító#324485

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőWestjobs
TelepülésNémetországi állás / Maros megye
Weboldalhttp://westjobs.eu/