A székelyudvarhelyi PECTA Kft. tervezőiroda csapatbővítés céljából munkatársakat alkalmaz az alábbi munkakörök betöltésére:
-ÉPÜLETSZERKEZET MÉRNÖK
-HÍD- ÉS ÚTÉPÍTŐ MÉRNÖK
Az álláshoz tartozó elvárások:
- szakirányú végzettség és gyakorlat
- pályakezdő esetén magas szintű szakmai programismeret
- AutoCad, Microsoft Office programok felhasználó szintű ismerete
- román nyelvtudás
Amit kínálunk:
- versenyképes fizetés
- hosszútávú munkalehetőség
- jól felszerelt, modern munkakörnyezet
- folyamatos szakmai kihívások és fejlődési lehetőség

Önéletrajzokat az office@pecta.ro címre várunk március 15-ig.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2020.06.23
Megtekintve5917 alkalommal
Azonosító#383092

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőPecta Kft
TelepülésSzékelyudvarhely / Hargita megye
Weboldalwww.pecta.ro