Hirdetés tartalma

TOBORZÓ MUNKATÁRS
MAROSVÁSÁRHELYI IRODÁNKBA

Az AndreasAgro skandináv tulajdonú, dinamikusan bővülő, perspektivikus, munkaerő-piaci szolgáltató részvénytársaság keres TOBORZÓ MUNKATÁRSAT legalább középfokú angol nyelvtudással főállásúmunkakörbe Marosvásárhelyre.

Feladatok:
- Hirdetési felületek keresése, hirdetések feladása, szerkesztése, folyamatos kezelése, online marketing tevékenységben való közreműködés (fórumok, állásportálok)
- A beérkező önéletrajzok elbírálása, kezelése
- Állásinterjúk leszervezése és lefolytatása, valamint a jelöltek angol nyelvtudás-szintjének felmérése
- A jelöltek teljes körű tájékoztatása, az interjún készített dokumentációk adatbázis-kezelő rendszerbe történő rögzítése, az adatbázis karbantartása és frissítése
- Kapcsolattartás a magyarországi, a dániai és a lengyelországi irodákkal, a Szervezési, Ügyfélszolgálati és Pénzügyi osztállyal
- Szervezési feladatokban való együttműködés a budapesti irodával

Elvárások:
- Legalább középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
- Legalább középfokú román nyelvtudás (szóban és írásban)
- Legalább középfokú végzettség, humán beállítottság
- Energikus, fiatalos személyiség, határozott kiállás
- Önálló és precíz munkavégzés a munkaidő jelentős részében
- Kiváló kommunikációs készség
- Precizitás és kiváló adminisztrációs készségek,
- Felhasználói szintű, magabiztos számítástechnikai ismeretek (MS Office, Google Docs, stb.)
- A tevékenység végzéséhez vállalkozói státusz szükséges

Előny:
- Munkavégzés nemzetközi munkakörnyezetben (dán, lengyel, magyar és szlovák kollégák)
- Toborzói munkatapasztalat

Amit a cég kínál:
- Versenyképes jövedelem, fix bérezés
- Azonnali kezdés, folyamatos, hosszútávú munkalehetőség
- Stabil hátterű, folyamatosan bővülő vállalatcsoport háttértámogatása

Jelentkezés a pályázott munkakör megjelölésével a tárgy rovatban a hr@andreasagro.com mailcímre küldött fényképes önéletrajzzal, munkatapasztalat részletes leírásával, fizetési igény megjelölésével lehet.

Információk a hirdetésről

Hirdetés jellegeKeres
Feladási idő2019.10.18
Megtekintve8208 alkalommal
Azonosító#429981

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőAndreasagro
TelepülésMarosvásárhely / Maros megye
Weboldalwww.andreasagro.com