Hirdetés tartalma

A SAVNELSON GSA SRL.
Ügyintéző munkakörbe munkatársat keres,
meghatározatlan időre, Csíkszeredában.

Jelentkezési határidő: 2017. október 24, 12.00 óra

Feladatok:
• Könyvelés előkészítése; Kimutatások készítése; Adatok és dokumentumok ellenőrzése
• Személyzeti ügyintézéssel kapcsolatos feladatok elvégzése
• Projektek elszámolásában való részvétel

Elvárások:
• érettségi diploma
• B kategóriás jogosítvány
• számítógép kezelői ismeretek;
• a magyar és román nyelv ismerete;
• precíz, önálló és megbízható munkavégzés; jó kommunikációs és szervezői készségek;
• az információ gyors feldolgozása, értelmezése;

Előnyt jelent:
• angol nyelv ismerete
• felsőfokú végzettség

A szükséges iratokat:
• magyar nyelven, kézzel írt szándéknyilatkozat;
• fényképes önéletrajz;
• oklevelek másolata
Az office. Savnelsongsa@gmail.com címre kell küldeni.

További információkat az office. Savnelsongsa@gmail.com email címen lehet kérni.

Fenntartjuk az előválogatás és adott esetben a gyakorlati megmérettetés jogát. A kiválasztott személyeket telefonon értesítjük az interjú időpontjáról.

Információk a hirdetésről

Hirdetés jellegeKeres /Kínál
Feladási idő2019.10.18
Megtekintve6836 alkalommal
Azonosító#430050

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésCsikszereda / Hargita megye