Hirdetés tartalma

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
A cégvezetők munkájának napi szinten történő támogatása - Ügyféladatbázis precíz kezelése, fejlesztése - Árajánlatok készítése - Értékesítési versenyek, akciók, kampányok kezdeményezése, végrehajtása - Ügyfélszolgálati ügyintézés

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELENGEDHETETELN ELVÁRÁSOK
Excel és Word felhasználói szintű ismerete - Megbízható, precíz, önálló munkavégzés - Magyar, román nyelvtudás - B kategóriás jogosítvány (aktív használattal)

AMIT KÍNÁLUNK:
Szakmai fejlődési lehetőség - Változatos és önálló munkavégzés - Részvétel egy fiatal, dinamikus csapat munkájában - Versenyképes jövedelem, juttatások
MUNKAVÉGZÉS HELYE: Csíkszereda
JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA: Fényképes önéletrajzát és szándényilatkozatát kérjük küldje el a kanabe. Gabriella@colorpointadvertising.ro e-mail címre.

Információk a hirdetésről

Termék állapotaÚj
Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2019.10.18
Megtekintve6577 alkalommal
Azonosító#452952

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésCsíkszereda / Hargita megye
Weboldalwww.colorpointadvertising.ro