Hirdetés tartalma

TOBORZÁSI MUNKATÁRS​AT​ keresünk​​.
Feladatok:
- Munkaerő toborzás ​Románia, Magyarország és más országok területén
- Toborzás-kiválasztási folyamatban való aktív részvétel, annak teljes körű koordinálása
- Jelöltek felkutatása/szűrése adatbázisokban, hirdetések útján és egyéb csatornákon
- Egyéni és csoportos interjúk szervezése és levezénylése.
Elvárások:
- Középiskolai végzettség (Érettségi), felsőfokú végzettség előnyt jelent
- tárgyalóképes ​román / magyar ​ nyelvtudás​, nemet - angol nyelvtudás előnyt jelent​
- munkaügyi tapasztalat előnyt jelent
- Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervezőkészség
- Pontos, precíz munkavégzés
Amit kínálunk:
- Hosszú távú munkalehetőség
- Versenyképes bérezés
- Egyéni és szakmai fejlődési lehetőség (rendszeres belső és külső oktatások, tréningek)
Várjuk az érdeklődők fényképes önéletrajzát a megadott email címre ill. A 0748551130-telefonszámon.

Információk a hirdetésről

Termék állapotaÚj
Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2019.10.18
Megtekintve6967 alkalommal
Azonosító#454709

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőLexiljob
TelepülésCsikszereda / Hargita megye