Multimédiás tartalom készítő munkatársat keresünk csíkszeredai székhelyű vállalatunk innovatív csapatába.

FELADATOK

- multimédiás tartalmak készítése és kezelése
- mobil applikáció fejlesztésében való részvétel
- promociós, bemutató anyagok készítése
- rövid filmek készítése és vágása
- kisebb adatbázisok, admin felületek kezelése
- kapcsolattartás partenerekkel

ELVÁRÁSOK

- műszaki/informatikai orientáltság, tapasztalat
- minőség-tudatos szemlélet, precizítás
- kreativítás
- rugalmasság, nyitottság
- folyamatos tanulási, fejlődési igény
- középfokú angol nyelvismeret
- önnálló munkavégzés

ELŐNYT JELENT

- tapasztalat 3D grafikai szoftverek használatában (pl. Blender, 3Ds Max)
- minimális tapasztalat game engine (pl. Unity 3D) használatában
- Adobe szoftverek ismerete (Photoshop, After Effects, Premier Pro)
- AR, VR ismeretek
- prezentációs, kommunikációs készségek

AMIT AJÁNLUNK
- kellemes munkakörnyezet
- versenyképes fizetés
- 8 órás munkaprogram hétfőtől péntekig
- fejlődési lehetőség
- lehetőség nemzetközi könferenciákon való részvétel
E-mailben a office@ctdevelopment. Eu címen, magyar és román nyelvű, fényképes, Europass tipusú CV elküldésével, pdf formátumban, továbbá az érdeklődők referencia anyagot is küldhetnek előző projektekről, stb..
Jelentkezési határidő: 2018. Január 31.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2019.10.18
Megtekintve7105 alkalommal
Azonosító#454968

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésCsíkszereda / Hargita megye