Hirdetés tartalma

Munkahelykínálat!
Itthon szeretne egy biztos munkahelyet? Jó hangulatú, családias munkakörnyezetben dolgozna rugalmas programmal? Nálunk a helye!
20 éves múlttal rendelkező, dinamikusan fejlődő kártevőmentesítő vállalat munkatársat keres!
Elvárások:
• B kategóriás jogosítvány;
• tárgyalóképes magyar- és románnyelvtudás;
• jó kommunikációs készség, ügyfélorientált szemlélet;
• alkalmazkodókészség, megbízhatóság, rugalmasság és precizitás;
• felhasználó szintű számítógépes ismeretek;
• mezőgazdasági végzettség előnyt jelent, de nem kizáró jellegű.
Feladatok:
• kártevőmentesítés terepen;
• védelmi rendszerek kialakítása;
• kapcsolattartás az ügyfelekkel;
• adminisztratív teendők.

Amit kínálunk:
• kedvező bérezés, ételjegy;
• motiváló szakmai környezet;
• fejlődési lehetőség, az eredményesség feltételeinek biztosítása;
• cégautó, cégtelefon.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal és egy rövid motivációs levéllel a marketing@latox.ro címen lehet, 2018. Március 20-ig. Csak a kiválasztott személyeknek jelzünk vissza.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2019.10.21
Megtekintve6866 alkalommal
Azonosító#465047

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőBiblia Emoke
TelepülésCsikszereda / Hargita megye