Hirdetés tartalma

A székelyudvarhelyi Helyénvaló Kft. élelmiszer
Boltjába ELADÓT alkalmaz.
MI A FELADATA NÁLUNK EGY ELADÓNAK?
- kiszolgálja a vevőinket, és amenyiben szükséges információval,
tanáccsal látja el őket a termékek felhasználásával kapcsolatban;
- gondoskodik arról, hogy a pult mindig megfelelő mennyiségű
árukészlettel legyen szépen, mutatósan feltöltve;
- segít átvenni és rendszerezni az árukészletet a raktárban;
- összeállítja és leellenőrzi az előre leadott (telefonos és internetes)
rendeléseket;
- adminisztrációs feladatok.
A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI:

- élelmiszer árusítására alkalmas kereskedelmi végzettség;
- kedves, udvarias és figyelmes megjelenés;
- román nyelvismeret;
- hasonló munkakörben betöltött tapasztalat előnyt jelent.
Küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a helyitermek@civitas.ro címre.
Az önéletrajzok alapján kiválasztott személyeket állásinterjúra hívjuk.
Jelentkezési határidő 2018. Április 13.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2019.10.21
Megtekintve6614 alkalommal
Azonosító#477988

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőCivitas
TelepülésSzékelyudvarhely / Hargita megye