Olyan szerelő kollégákat keresünk, akik szívesen szerelnének teherautókat/pótkocsikat és emellett még angol nyelvtudással is rendelkeznek!

Feladatok:
- Pótkocsik műszaki vizsgáztatása
- Lámpák, alváz, függönyök, fékrendszer karbantartása
- Gumiabroncsok cseréje
- Elektromos rendszer javítása és hibaelhárítása

Elvárások:
- Kommunikációképes angol nyelvtudás
- Releváns munkatapasztalat
- B kategóriás jogosítvány

Előny:
- C, E vagy CE kategóriás jogosítvány
- Hegesztésben szerzett tapasztalat

Amit adnánk cserébe:
- Kiemelkedő bérezés
- Hosszú távú munkalehetőség megbízható cég oldalán
- Bejelentett munkaviszony
- Szervezett, színvonalas szállás

Munkavégzés helye: Dánia - Tilst, Vamdrup, Taulov (több helyre is keresünk)
Jelentkezni önéletrajzzal a candidate@plus-job.com e-mail címen lehet, illetve bővebb információért hívják a következő telefonszámot: 0036706028602.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2019.10.21
Megtekintve6572 alkalommal
Azonosító#479416

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésDánia / Egyéb régió