Hirdetés tartalma

Villanyszerelőket keresünk hosszútávra!

Jelentkezés, felvétel: folyamatosan

Munkavégzés helye: Németország több területén

Munkakör:
- villanyszerelés ipari környzetben, kábelek behúzása, rendezése, kapcsolószekrények bekötése - rajz alapján, tálcázás, villámelhárítás, trafók cseréje.

Amit kínálunk:
- megbízható munkaadó
- hosszútávú munkalehetőség
- stabil háttér
- versenyképes fizetés
- német cég, német bejelentés, német biztosítás
- határozatlan idejű szerződés, 6 hónap próbaidő
- szállást, védőfelszerelést, munkaruhát a cég biztosít
- magyar kapcsolattartó
- hivatalos ügyek elintézésében történő segítségnyújtás

Elvárások:
- szükséges egy alapszintű kommunikációs
német nyelvtudás
- szakirányú végzettség, legalább egy év hasonló területen
szerzett munkatapasztalat

Előny:
-,, B" kategóriás jogosítvány
- saját autó

Kérjük feltűntetni: villanyszerelő

Az önéletrajzokat és a végzettséget igazoló dokumentumokat az alábbi elérhetőségekre várjuk:
E-mail: e-feherne. Augusztin@bbs-personalservice. de
Telefon: +4915227675791

Ha a hirdetés felkeltette érdeklődését vagy kérdése van, kérem keressen a fenti elérhetőségeken!

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2019.10.21
Megtekintve6626 alkalommal
Azonosító#486488

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésLudwigshafen / -
Weboldalwww.bbs-personalservice.de