A SWIETELSKY Magyarország Kft. Keres művezetőket magasépítési kivitelezési munkára Debrecenbe.

Feladatok:

- Építésvezető munkájának segítése
- Alvállalkozók munkájának minőségi és mennyiségi ellenőrzése
- Tervek ellenőrzése, projekt organizáció kivitelezésében való részvétel, építési munkák irányítása
- Elvégzendő munkák kijelölése a fizikai dolgozóknak, annak ellenőrzése és számon kérése
- Beszállított anyag átvétele
- Biztonsági és egészségvédelmi terv betartatása

Elvárások:

- Minimum magasépítő technikusi végzettség
- Magasépítési nagyprojektek kivitelezésében gyakorlat
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- Megbízható, precíz munkavégzés
- Kiváló problémamegoldó és elemző képesség

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés, cafetéria
- Bejelentett munkaviszony
- Változatos, valós szakmai kihívást jelentő feladatok
- Nagy volumenű beruházásokban való részvétel

Kezdés várható időpontja:
Azonnal

Munkavégzés helye:
Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, hívjon minket a +36 1 889 6366-os vagy +36 70 508 0561-es telefonszámon, vagy küldje el magyar nyelvű önéletrajzát „Művezető” jeligére a következő e-mail címre: allas@swietelsky.hu.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2019.10.21
Megtekintve6535 alkalommal
Azonosító#490657

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésDebrecen / Magyarország
Weboldalwww.swietelsky.hu