Hirdetés tartalma

Gombaszedő

Társaságunk, a Bio-Fungi Kft. Magyarország és a régió vezető gombatermesztő és komposztelőállító cége. A magyar és a kelet-közép-európai régió egyik legkorszerűbb, holland típusú, polcos rendszerű, felszíni gombafarmja csomagoló munkatársat keres ócsai üzemegységébe.

Feladatok:
• polcos rendszerű felszíni gombaszedés
Elvárások:
• Min. 8 általános iskolai végzettség
• Jó kézügyesség
• Minőségi munkavégzés
• Terhelhetőség

Előnyt jelent: mezőgazdasági munka tapasztalat
Amit kínálunk:
• Alapbér 190 000 HUF bruttótól + Cafetéria 20 000 HUF nettó
• teljesítmény prémium
• Kiváló munkakörülmények
• Hosszú távú, biztos munkalehetőség, stabil háttér
• Munkaruha biztosítása
• Szálláslehetőség biztosítása

Munkavégzés helye: 2364 Ócsa, Külterület, Hrsz: 0175/9.
Jelentkezni a karrier@biofungi.hu e-mail címen a pozíció nevének megjelölésével.
Bővebb információ: +36 30 756 8460.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2019.10.21
Megtekintve7050 alkalommal
Azonosító#491191

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésÓcsa / Magyarország
Weboldalwww.biofungi.hu