Köszöntjük az osztrák érdekeltségű BEKO Holding AG. 100%-os magyar leányvállalatánál, Magyarország vezető műszaki szolgáltatójánál!
Cégünk 150 IT-specialista és mérnök-szakember összefonódó tudásával 28 éve fejleszt komplett vagy részmegoldásokat különböző nagyságú vállalatok számára az ipar valamennyi szakterületén.
Szolgáltatásainkat a belső Kompetencia Központjainkban és ügyfeleink helyszínén teljesítő projektcsoportjainkban nyújtjuk.

Informatikai üzletágunk bővítésére keresünk új munkatársat budapesti irodánk állományába az alábbi területen:

Beágyazott szoftverfejlesztő

Feladatok:

• Autóipari beágyazott rendszerek fejlesztése low level implementációtól a modell alapú fejlesztésig
• Gyártás közeli tesztszoftver fejlesztése
• HW közeli fejlesztés
• Ügyfélkövetelmények alapján belső követelmény, architektúra és implementáció módosítása
• Ügyféligények, követelmények elemzése, vizsgálata
• Új funkciók implementálása, meglévők optimalizálása
• Fejlesztési dokumentációk készítése
• Más fejlesztői és projekt csoportokkal történő együttműködés
• Hatékony problémamegoldás és fejlesztési javaslatok
• Specifikációk készítése, rendezése, frissítése

Elvárások:

• Villamosmérnöki vagy informatikai végzettség
• Beágyazott környezetben fejlesztési tapasztalat, legalább 1 év
• C szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat
• Analitikus szemlélet, szisztematikus gondolkodás, precizitás
• Angol nyelv legalább középfokú aktív ismerete

Előnyt jelent:
• Több éves beágyazott szoftverfejlesztési tapasztalat
• Autóiparban szerzett tapasztalat
• ISO 26262 ismerete
• ASPICE, V-Model ismerete
• CanBus vagy Lean ismeret
• ISTQB vizsga
• ClearCase, UML ismerete
• Verziókövető rendszer, change management rendszer ismerete
• Német nyelv társalgási szintű ismeret
Amit kínálunk:

• Dinamikus és innovatív környezetben való munkavégzés
• Változatos és iparág-specifikus projektek
• Az informatikai és mérnöki know-how kapcsolódásából származó előnyök
• Szakmai és személyes.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2019.10.21
Megtekintve6775 alkalommal
Azonosító#491422

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésBudapest / Magyarország