Hirdetés tartalma

CNC Operátorokat keresünk Németországba!

Ideális jelölt:
• Rendelkezik német nyelvtudással (több tengelyes gépekhez értő kollégák esetében angol nyelvtudás is elegendő)
• Van már tapasztalata ipari termelésben
• Dolgozott már fémmegmunkáló gépeken (eszterga, marógép), vagy egyéb CNC forgácsoló gépen
• Több tengelyes gépekkel vagy Index gépekkel szerzett tapasztalat előny

Feladatok:
• Hagyományos CNC gépek biztonságos kezelése (Siemens, Fanuc, 840D)
• Elkészült munkadarab ellenőrzése
• Szerszámcsere

Amit mi kínálunk:
• 3 műszakos munkarend
• Kiemelkedő bérezés (túlóra esetén túlóradíjjal)
• Ingyen szállás
• Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható cég oldalán
• Hivatalos, bejelentett munkaviszony
• Utazás és ügyintézés teljes körű támogatása

Munkavégzés helye: Schramberg

További részletekért nyugodtan érdeklődjenek: 06706028602
Jelentkezni önéletrajzzal a következő e-mail címen lehet: candidate@plus-job.com.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2019.10.21
Megtekintve6605 alkalommal
Azonosító#492601

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésNémetország / Egyéb régió