Hirdetés tartalma

Általános Egeszségügyi aszisztenseket alkalmazunk.

Cégünk németországi anyavállalata bővítésének céljából Általános Egészségügyi asszisztenseket alkalmazunk.
A munkavégzés helyszíne Stuttgart, Munchen, Frankfurt, Köln és Dusseldorf-ban elhelyezkedő klinikákban és Idősgondozó otthonokban.

Elvárások:
• Ápolói végzettség
• Minimum középfokú társalgási szintű német nyelvtudás (erős alapfok szóban és
írásban egyaránt)
• Nyitottság külföldi munkára
• Önálló munkavégzésre való képesség
• empátia, professzionalitás, felelősségteljes viselkedés a páciensekkel és hozzátartozóikkal
Feladatok:
A mindennapos tevékenysége során az ápoló irányít, priorizál, dokumentál, tartja a kapcsolatot az ellátócsapat többi tagjával.
Amit mi kínálunk:
-Ingyenes B2-es szintű nyelvvizsga
- ingyenesen vállaljuk az oklevél honosítással járó teljes ügyintézést
- Segítség a hivatalos dokumentumok beszerzésében és honosításában

- Kimagasló kereseti lehetőség: nettó 2200 - 3000 euró/hó Egész Németország területén kiemelkedőnek számító bérezés!

- Karrier- és egyéni fejlődési lehetőség
- Modern infrastruktúra
- Hosszútávú munkalehetőség
- Teljesen felszerelt szolgálati lakások

Azoknak a jelentkezőinknek, akik az oklevelük honosításának elkészülését nem itthonról szeretnék ölbe tett kézzel megvárni, segédápolói pozíciók is rendelkezésre állnak, a honosítás elkészülése után szakképzett ápolói pozícióban dolgozhatnak majd tovább!
Jelentkezni német nyelvű önéletrajz elküldésével lehet az zsolt@ijcjobs.com e-mail címre, avagy személyesen előzetes telefonos időpont egyeztetés alapján a 0367086167 vagy 0740704947-es telefonszámokon.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2019.10.22
Megtekintve6516 alkalommal
Azonosító#503831

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőBzsoly
TelepülésStuttgart - Karlsruhe / Egyéb régió
WeboldalAmtsgericht Stuttgart / HRB 757590, USt-IdNr. DE308000074