Hirdetés tartalma

Nagyszerű lehetőség - Raktáros munka Hollandiában.
Szép szállás + hosszú távú munka
MUNKAVÉGZÉS HELYE: Dél-kelet Hollandia, Venlo
Munkaköri leírás:
Dolgozz olyan munkaadónak, akit érdekel, hogy elégedett vagy e a munkahelyen.
Raktáros munka- bevásárló koszpontok részére: élelmiszer, italok, gyümölcsök, zöldségek.
Dolgozhatsz a következő munkakörben:
- filling - az áru kirakása a megjelölt polcokra
- picking - munka kézi szkennerrel, az áruk kiválasztása elektromos kocsikba
az ügyfél megrendelése alapján
+ egyéb feladatok a munkáltató elvárásai alapján
2 részlegen folyik a munka: meleg raktári rész (20 fok körüli hőmérséklet) és hidegebb rész (ahol olyan élelmiszerek vannak, amelyeket mindenképpen hűteni kell, itt 0-2 fok körüli a hőmérséklet), a tapasztaltabb jelöltek, akik már hosszabb ideje a munkáltatónál dolgoznak, azokat a "mélyhűtött raktárrészbe" is áthelyezhetik, ahol a fizetésükhöz jutalékot kapnak.
Most el tudunk helyezni párokat is!
Előnyei
- a munkáltató ingyenesen betanítást kínál
- kitűnő gondoskodás a munkáltató oldaláról
- 3 hónap után bérnövekedés
- előléptetés lehetősége
- segítünk minden formalitással kapcsolatban amelyet még a kiutazás előtt kell elintézni.
Bér
1550 bruttó havi / holland jogszabályok értelmében - a kor + juttatások 35-100%
Cég
Az egyik legrangosabb holland munkaközvetítő ügynökség Manpower Group keres ügyes raktárosokat a legnagyobb holland szupermarketek részére:: Aldi, Lidl, Jumbo, Hoogvliet, C1000.
Elvárások
- felelősség
- hossztávú munkalehetőség - minimum 6 hónap.
- angol nyelvtudás kezdőszinten, szinten
- jó fizikai állapot - a jelöltnek bírnia kell a gyors munkatempót
- a munkáltató előnyben részesíti azokat a jelölteket, akik 18-55 év között vannak. Most el tudunk helyezni párokat is.
Szállás
A munkáltató által biztosított.
Szállás családi házakban, lakásokban.
Jelentkezni: manpower. Bv@mail2agent.com.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2020.12.16
Megtekintve5425 alkalommal
Azonosító#507310

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésVenlo / Egyéb régió