Hollandiába műanyag flakonokat gyártó céghez keresünk munkatársakat csomagoló pozícióba! Hosszú távra, szállással.
Heti 40 orra munka, fizetés a Holland normák szerint!
Gyári munka 2 műszakban.
Feltételek
- jó állóképesség
- fényképes önéletrajz

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE (I):
 Szakmunka
 Gépszerelő
 Teljes munkaidő
SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
 Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
 Nem igényel nyelvtudást
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Hollandia, Kampen
HAVI NETTÓ FIZETÉSI KERET:
1 300 EURO

A HIRDETÉS ADATAI:
Pozíció neve: Hollandiai Csomagoló munka
Hirdető cég: Selectuitzendbureau
Elsődleges kategória: Szakmunka - Gépszerelő
Terület: Külföld Hollandia
Város: Kampen

Feladatok: Hollandiába műanyag flakonokat gyártó céghez keresünk munkatársakat csomagoló pozícióba! Hosszú távra, szállással. Heti 40 óra munka, fizetés a Holland normák szerint! Gyári munka 2 műszakban.
Elvárt végzettség: Általános iskola
Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást de előny lehet
Fizetés: 1600 bruttó EURÓ
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő: 8 óra 5-6 munkanap hetente
Szükséges tapasztalat: nem igényel tapasztalatot
Jelentkezni és érdeklődni fényképes önéletrajz e-mailen: select. Uitzendbureau@workmail.com.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2020.10.25
Megtekintve6277 alkalommal
Azonosító#507319

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésKampen / Egyéb régió
Weboldalhttp://personalservice.oldalunk.hu