Németországban, több évtizede sikeresen működő élelmiszer-ipari üzembe bejelentett, teljes munkaidőbe megbízható, jó teherbírású Hölgyeket és Férfiakat, Párokat keresünk! A cég jelenleg bővül, így még több munkaerőre van szükségünk!
Amit kínálunk;
Stabil, hosszú távú munka
Alapbér bruttó 9,84 / óra = nettó 1300 - 1500 /hó (munkakör és munkaórák számának függvényében)
Prémiumok teljesítés függvényében (+ 0,5 - 1,5 / óra) Ledolgozott órák száma: 170-220óra/hó Németországi alkalmazotti jogviszony Betegbiztosítási ellátásra jogosultság
Előrelépési lehetőség (elsősorban német nyelvet beszélőknek)
Kedvezményes szálláslehetőség (2 személyes szobákban, mely mindennel felszerelt!)
Munkakörök:
Paprikatöltő (női)
Keverő (férfi)
Leszedő (férfi)
Gépkezelő (férfi)
Elvárások;
Állóképesség
Monotonitástűrés
Megfelelő egészségi állapot
Alkalmazkodó képesség és szorgalom
Munkavégzés helye: Németország (Westenholz) Kezdés időpontja: Folyamatosan, megegyezés szerint
Munkaidő: Hétfőtől - Péntekig 10 órás munkaidő, melyből 2xfél óra szünet - 2 műszakos munkarend (kivételes esetekben szombati napon is).
Kiutazás: csoportosan autóbusszal
Jelentkezés módja: - Fényképes önéletrajzzal várjuk a: personal. ServiceGmbH@protonmail. Ch és válaszlevélben küldünk egy részletes, átfogó tájékoztatást.
A jelentkezőket, akiket megfelelőnek találnak felhívjak az önéletrajzában szereplő tel. Számon.
Ha bármilyen kérdésed van küldj e-mailt.
A jelentkezéskor írja meg hogy: Westenholz.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2020.11.04
Megtekintve5371 alkalommal
Azonosító#507330

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésWeztelholz / Egyéb régió
Weboldalwww.personal-servicegmbh.eoldal.hu