A személyzeti szolgáltatási ágazatban megszerzett több, mint 20 éves tapasztalattal rendelkező német cégvezető keres ügyfele számára
FÉMTÁROLÓK, BERENDEZÉSEK gyártására németül beszélő és végzettséggel rendelkező munkatársakat

Munkakörök:
- Hegesztő
- Szerkezeti lakatos
- Villanyszerelő
Szükséges a gépek ismerete, a programok megértése, a tervrajzok leolvasása.

Egyéb munkakörök:
- Szerelési munkálatok (itt is fontos a tervrajzok megértése)

Amit nyújtunk:
- Német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)
- Hosszútávú munkalehetőség
- Fizetés: bruttó 9,49€/óra + havi nettó 175€ utazási költségvetés
- Kedvezményes szállás: 1 ágyas szoba 250€/hó, 2 ágyas szóba/350€/hó (175€/fő)
Az árak tartalmazzák a lakbért, rezsit, internetet (wifi).

Keressen bizalommal a 0744-771360 telefonszámon, naponta 8-20 között.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2019.10.22
Megtekintve6510 alkalommal
Azonosító#510607

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőJani Andras
TelepülésSepsiszentgyörgy / Kovászna megye