Hirdetés tartalma

A Cukorvilág Tortaműhelyébe keresünk
főállású, önállóan dolgozni tudó, gyakorlatias, munkáját szerető, igényes, pontos, szorgalmas, megbízható valamint csapatban dolgozni tudó:
Cukrász Munkatársat!!!

- több éves tapasztalat előny

Amit kínálunk:
- rendezett munkakörnyezet
- fiatalos csapat, jó hangulat
-8 órás bejelentett foglalkoztatást
-szakmai fejlődésre lehetőség
-új és modern gépek-felszerelések, amik megkönnyítik a munkavégzést

A jelentkezőktől önéletrajzot kérünk, fizetésigény megjelölésével!
Ha nincs még sok tapasztalata, de eltökélt és szeretné, hogy legyen, mi adunk lehetőséget!

Jelentkezni lehet telefonon a 0752 506 267 telefonszámon, illetve emailben a palcsilla90@freemail.hu címre várjuk az önéletrajzokat.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2019.10.22
Megtekintve7040 alkalommal
Azonosító#526919

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőPál Csilla
TelepülésCsíkszentsimon / Hargita megye