Hirdetés tartalma

A hazai építőipari piac egyik meghatározó szereplője, a
SWIETELSKY Magyarország
munkatársat keres kelet-magyarországi magasépítési projektek kivitelezéséhez

ÉPÜLETGÉPÉSZETI MUNKAHELYI MÉRNÖK

Pozícióba.

Feladatok
• az alvállalkozói versenyeztetéshez szükséges tender dokumentáció összeállítása
• a szakági tenderanyagok megküldése alvállalkozók részére
• az ajánlatadáshoz szükséges gépész műszaki kérdések megválaszolása
• alternatív műszaki ajánlatkérések
• árajánlatok begyűjtése, kiértékelése és továbbítása a szakági projektvezető felé
• az alvállalkozói szerződések mellékleteinek összeállítása
• az építésvezetők munkájának támogatása
• az építkezés helyszínén épületgépészeti általános műszaki adminisztráció elvégzése

A pozíció betöltéséhez tartozó elvárások
• gépészmérnök (épületgépész) végzettség vagy épületgépész technikusi végzettség
• MS Office/ MS Projekt, AutoCAD magas szintű felhasználói ismerete
• Magasépítési nagyprojektek kivitelezésében szerzett gyakorlat
• Kiváló problémamegoldó és elemző képesség
• Megbízhatóság, precizitás, mobilitás, terhelhetőség

Előnyt jelent:
• angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban

Mit ajánlunk ezért cserébe?
• versenyképes juttatási csomagot
• multinacionális környezetet, mégis jó hangulatú, családias légkört
• változatos, valós szakmai kihívást jelentő feladatokat és karrierlehetőséget
• nagy volumenű beruházásokban való részvételt

Kezdés várható időpontja
• Azonnal

Munkavégzés helye
Kelet-Magyarország (Békés és Szolnok megye)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, részletes magyar nyelvű önéletrajzát „Épületgépészeti Munkahelyi mérnök” jeligére várjuk a következő e-mail címre: allas@swietelsky.hu.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2019.10.31
Megtekintve6503 alkalommal
Azonosító#539481

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésBékéscsaba és Szolnok / Magyarország
Weboldalhttp://www.swietelskymagyarorszag.hu/