Hirdetés tartalma

A hazai építőipari piac egyik meghatározó szereplője, a
SWIETELSKY Magyarország
munkatársakat keres kelet-magyarországi csapatába magasépítési projektek kivitelezéséhez

MŰVEZETŐ

Pozícióba.

Feladatok:
- Alvállalkozók munkájának minőségi és mennyiségi ellenőrzése
- Építésvezető munkájának segítése
- Tervek ellenőrzése, projekt organizáció kivitelezésében való részvétel, építési munkák irányítása
- Elvégzendő munkák kijelölése a fizikai dolgozóknak, annak ellenőrzése és számon kérése
- Beszállított anyag átvétele
- Biztonsági és egészségvédelmi terv betartatása

Elvárások:
- Minimum magasépítő technikusi végzettség
- Vezetői képességek
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- Megbízható, precíz munkavégzés
- Kiváló problémamegoldó és elemző képesség

Előnyt jelent:
- Magasépítési nagyprojektek kivitelezésében gyakorlat
- Angol vagy német nyelv legalább középfokú ismerete szóban és írásban egyaránt, aktív nyelvtudás

Amit kínálunk:
- Versenyképes juttatási csomag
- Multinacionális környezet, mégis jó hangulatú, családias légkör
- Változatos, valós szakmai kihívást jelentő feladatok
- Nagy volumenű beruházásokban való részvétel

Kezdés időpontja:
- Azonnal

Munkavégzés helye:
- Kelet-Magyarország (Békés és Jász- Nagykun-Szolnok megye)

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, részletes, magyar nyelvű önéletrajzát „Művezető” jeligére várjuk a következő e-mail címre: allas@swietelsky.hu.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2019.10.31
Megtekintve6553 alkalommal
Azonosító#539486

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésBékéscsaba és Szolnok / Magyarország
Weboldalhttp://www.swietelskymagyarorszag.hu/