Hirdetés tartalma

Az Iroda:

Kifinomult és kiváló Ingatlan Iroda
Prémium marketing és megalapított Ügynökség
Kiváló tréning és exkluzív coaching
A növekedésre és támogatásra összpontosít

A pozició:

A csapattagok koordinációja és munkájuk segítése
Ügyfélközpontú munkavégzés, kiszolgálás
Microsoft office és adatbázis-kezelés
Jelentések, hirdetések és dokumentumok elkészítése
Social Média Platformok menedzsmentje

Amit imádni fogsz:

Az innovatív, dinamikus irodakultúrát
Saját irodád nyugalmát
A központi és kényelmes iroda elhelyezkedését
A karrier lehetõségét
Az Iroda támogatását munkaköri fejlõdésre

Amit mi szeretünk:

Az ügyfeleink igényeinek a kielégitésére való törekvést
Az üzlet folyamatos sikerét
A fantasztikus karrierfejlesztési lehetőséget
A piac vezetõ szerepének megszerzését és megtartását
Elsõként értesülni az ingatlan piac újdonságairól

Jártasság:

Kitūnõ magyar-, román nyelv tudás
Kommunikációs szintū angol nyelv ismeret
Más nyelvek ismerete elõnyt jelent, de nem követelmény
Kíváló kommunikációs kézség
Kiváló adminisztrációs készségek
Kiemelt figyelem a részletekre
Kellemes, a munkakörnek megfelelõ öltözet, megjelenés
Szentgyörgy és környékének ismeret
Autó és járművezetői engedély elõnyt jelent, de nem követelmény
Értékesitésben szerzett tapasztalat elõnyt jelent

Amennyiben szeretnél a Well Ingatlanközvetítõ Sepsiszentgyörgyi Irodájának csapat tagja lenni, jelentkezz!
Küld el Önéletrajzodat vagy Video Bemutatkozásodat a wellsfantu@gmail.com email címre.
További részletekért hívd a 0748 559 518 as telefonszámot!

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2019.10.31
Megtekintve6739 alkalommal
Azonosító#540143

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőGáll Attila
TelepülésSepsiszentgyörgy / Kovászna megye
Weboldalwellimob.ro