Ha szeretnél Franciaországban dolgozni nyelvtudás nélkül és még nem találtál egy megbízható céget itt a lehetőség hogy egy nagyon korrekt megbízható cégnél dolgozzál. Az AB2PROTEAM több mint 15 éves múlttal rendelkezik az építőiparban.
Az alábbi munkakörbe:
☆gipszkarton szerelő
☆külső hőszigetelő
☆tetőszigetelő
☆víz-gázfűtésszerelő ☆légtechnikai-szerelő ☆hidegburkoló ☆kőműves-ács-zsaluzó ☆homlokzatépítő
☆festő
Ha bármilyen szakmai tapasztalattal rendelkezel itt a helyed!!
Csapatok jelentkezését is Várjuk.
Csapatból egy személynek saját autó kell saját autóval történik a munkába járás.
Amit a cég biztosít:
•Bútorozott ingyen szállást
• Magas kereseti lehetőség
• francia bejelentett munkaviszony
• Jó minőségű Munkavédelmi felszerelés
• Franciaországi?? hivatalos ünnepek kifizetve
•Időjárást nem engedi a munkavégzést azokat napok is ki vannak fizetve⛈
Várjuk jelentkezésedet.
Itt megalapozhatod a jövődet!!!
Megosztásokat köszönjük!!
AB2PROTEAM
Tel: +40749545171.

Információk a hirdetésről

Hirdetés jellegeKeres
Feladási idő2019.10.25
Megtekintve6739 alkalommal
Azonosító#565840

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésMarosvásárhely / Maros megye