CNC-programozókat, valamint esztergályosokat és marósokat keresünk Dél-Németországba

Feladatok:
• Technikai rajzok egyéni olvasása és ez alapján programozás
• Az alkatrészek rajz alapján történő egyedi gyártása
A munkavállaló feladata a gép programozása, beállítása és müködtetése. A munkavégzéshez elengedhetetlen a különböző vezérlőprogramok (mint Fanuc/Heidenhain/Siemens Sinumerik) megfelelő ismerete.
Egyenlöre CNC-operátor illetve CNC-gépbeállitó jelentkezöket nem áll módunkban elhelyezni!

Amit cégünk ajánl:
- Német bejelentett szerződéses munkaviszony, nyugdíj- és betegbiztosítás
- Határozatlan idejű szerződés, közvetítői díjak nélkül!
- Órabér: bruttó 12,50-15,00 € + Auslöse nettó 50-70 €/munkanap tapasztalattól és nyelvtudástól függően
- 25 % túlóra pótlék, 50% vasárnapi pótlék, 100 % ünnepnapokon, szabadságpénz, karácsonyi bónusz
- Munkavédelmi ruházat és felszerelés
- Teljeskörű ügyintézés, amely a szállás megrendelését is magába foglalja

Elvárások:
• Szakirányú végzettség
• Legalább a munkahelyi utasítások megértéséhez szükséges mértékű német nyelvtudás
• Minimum 3 év tapasztalat, lehetöleg Heidenhain, Fanuc vagy Siemens Sinumerik vezérlökön
• Önálló programozás képessége
• B kategóriás jogositvány és autó elöny, de nem elvárás

Jelentkezés: rövid üzenettel / önéletrajzzal vagy telefonon
WhatsApp/ Viber: 0049 16092548865
E-Mail: weimar@maroin. de
Tel: 016092548865 (magyarul)
Facebook: MaRoin GmbH vagy MaRoin Ungarn.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2019.10.29
Megtekintve6513 alkalommal
Azonosító#576043

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőMaroin Gmbh
TelepülésNémetország / Egyéb régió