Bővülő csapatunkba Ügyfélszolgálati munkatársat keresünk teljes munkaidőben!

FELADATOK:
Főképp telefonon, másodlagosan e-mailen keresztül érkező vásárlói megkeresések szakszerű, pontos kezelése
A reklamációk és felmerülő problémák kezelése
Az érdeklődők tájékoztatása aktuális ajánlatainkról, esetleges promócióinkról
Szolgáltatáss elérhetőségével, paramétereivel kapcsolatos érdeklődések megválaszolása
Vásárlói igények felmérése
Egyedi és rendszeres feladatok párhuzamos elvégzése
Adminisztrációs és back-office feladatok kivitelezése, saját feladatok adminisztrálása, időközi jelentések készítése

ELVÁRÁSAINK:
Legalább középfokú végzettség
Társalgási szintű román nyelvismeret
Magabiztos, gyakorlati számítógép-használati ismeretek (MS Office)
Ügyfélorientált, szolgáltatói szemléletű személyiség
Választékos szóhasználat és gördülékeny szóbeli kommunikáció
Kiváló helyesírás
Jó stressz- és monotonitástűrő-képesség
Tanulékonyság, terhelhetőség, problémamegoldó gondolkodásmód
Rendszerető, precíz, igényes és együttműködő munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:
Teljes munkaidős lehetőség
Fiatalos csapat, támogató vezetéssel
Jól felépített betanulási folyamat
Bejelentett, kiszámítható jövedelem.

Fényképes önéletrajzokat a office@szonyegszerviz.ro e-mail címre várjuk.
Érdeklődni lehet a 0790-673560-as telefonszámon.

Információk a hirdetésről

Hirdetés jellegeKeres
Feladási idő2021.03.30
Megtekintve4984 alkalommal
Azonosító#577679

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésCsíkszereda / Hargita megye