Raktáros állás Rotterdam és Utrecht városába, pályakezdőknek is angol nyelvtudással
Dolgozz olyan munkaadónak, akit érdekel, hogy elégedett vagy- e a munkahelyeden.
Raktáros munka- online – boltok részére: élelmiszer, snack, italok, gyümölcsök, zöldségek.
Dolgozhatsz a következő munkakörben:
• filling – az áru kirakása a megjelölt polcokra
• picking – munka kézi szkennerrel, az áruk kiválasztása elektromos kocsikba az ügyfél megrendelése alapján + egyéb feladatok a munkáltató elvárásai alapján
2 részlegen folyik a munka:
• meleg raktári rész (20 fok körüli hőmérséklet) és
• hidegebb rész (ahol olyan élelmiszerek vannak, amelyeket mindenképpen hűteni kell, itt 0-2 fok körüli a hőmérséklet),
• a tapasztaltabb jelöltek, akik már hosszabb ideje a munkáltatónál dolgoznak, azokat a “mélyhűtött raktárrészbe” is áthelyezhetik, ahol a fizetésükhöz jutalékot kapnak.
Két műszakban kell dolgozni – reggeli, délutáni a munkáltató elvárásainak megfelelően.
• a munkáltató ingyenesen betanítást kínál
• kitűnő gondoskodás a munkáltató oldaláról
• 3 hónap után bérnövekedés
• előléptetés lehetősége
• szállás biztosítva

Bér: 11,49€ / óra 13 hét után 12,31€ / óra bruttó
Elvárások:
• felelősség
• hosszú távú munkalehetőség – minimum 6 hónap
• angol nyelvtudás középhaladó szinten
• jó fizikai állapot – a jelöltnek bírnia kell a gyors munkatempót
Most el tudunk helyezni párokat is,
• magasság min. 1,60 m
• Kezdés időpontja: 2019 augusztus folyamatosan…
• Kiutazás önköltséges
Hogyan jelentkezzen?

Érdeklődni és jelentkezni az alábbi email címen fényképes önéletrajzzal:
Amszterdam. job@protonmail.com

KÉREM FIGYELMESEN OLVASSÁK EL A HIRDETÉS SZÖVEGÉT, minden lényegi információt tartalmaz!

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2019.10.30
Megtekintve6592 alkalommal
Azonosító#584053

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésTemesvár / Temes megye
Weboldalhttp://personalservice.oldalunk.hu