A Team Novak & Cycling Academy a PR területén is jártas marketing munkatársat keres

Főbb feladatok:

- marketingtervek- és PR kampányok összeállítása és kivitelezése
- honlapok tartalmi szerkesztése
- közösségi média felületek kezelése
- riportok, elemzések, statisztikák készítése, (Word, Excel, PowerPoint)

Munkakör betöltésének feltételei:

- tervező- és szervező készség
- proaktív, dinamikus attitűd
- erős együttműködési készség
- kiváló írás- és beszédkészség (román, magyar angol)

AMIT MI NYÚJTUNK:
Szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk
Nemzetközi, folyamatosan bővülő, modern, agilis szemlélet és környezet vár
Barátságos, jó kedvű, lendületes csapat részeként dolgozhatsz
Nyitottak vagyunk a javaslatokra, ötletekre, és tiszteljük a hozott tapasztalatot
Minden eszközt és magas szintű munkakörnyezetet biztosítunk a sikeres munkához
Jelentkezőket a cycling@novakgroup.ro email címen fogadunk, rövid bemutatkozó és fényképes önéletrajz csatolása mellett.
Team Novak & Cycling Academy caută un specialist în marketing şi PR

Condițiile generale pentru ocuparea locului de muncă:
- abilități de planificare și organizare;
- atitudine proactivă, dinamică;
- disponibilitate puternică de a coopera;
- abilități excelente de scriere și vorbire (română, engleză, maghiară)

Principalele sarcini:
- elaborarea și implementarea planurilor de marketing şi a campaniilor de PR
- editare de conținut pentru site-urile de web
- gestionarea interfețelor de socializare (fb, insta, pint)
- rapoarte, analize, statistici (Word, Excel, PowerPoint)

Respectăm experiența pe care o aduci cu tine şi suntem mereu deschiși la idei noi.
Vei beneficia de toate instrumentele necesare pentru un nivel de mediu de lucuru ridicat, iar pentru o munca de succes
Vor exista întotdeauna oportunități de dezvoltare profesională.
Asteptam CV-ul dvs. La adresa de email cycling@novakgroup.ro.

Információk a hirdetésről

Hirdetés jellegeKeres
Feladási idő2019.10.23
Megtekintve7001 alkalommal
Azonosító#593789

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőMedexpert
TelepülésCsikszereda / Hargita megye
Weboldalhttps://www.facebook.com/TNVContinentalCyclingTeam/