Hirdetés tartalma

HUMÁN PARTNER KFT.
OROSZLÁNY Rákóczi Ferenc út 98.

Betanított munkakörbe álláslehetőséget kínálnak az alábbi megbízóink:
Wescast Hungary Autóipari Zrt.

Amit kínálunk:
 Kiemelkedően stabil, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
 Ingyenes szállás és céges buszjárat;
 Versenyképes juttatási csomag (Szép kártya, cafeteria, többféle bónusz);
 Hosszú távú, stabil munkalehetőség egy folyamatosan növekvő cégnél;
 Határozatlan idejű munkaszerződés;
 Fizetés 170.000-300.000 forintig kézben (bankszámlára utalva);
 Műszakbeosztásból adódó sok szabadidő hét közben.

Elvárások:
 Minimum 8 általános iskolai végzettség;
 Önálló, pontos, precíz munkavégzés;
 Csapatmunkában való részvétel;
 Többműszakos munkarend vállalása.
Ha úgy érzed, hogy szeretnél velünk együtt dolgozni, akkor jelentkezz! Férfiak és nők jelentkezését várjuk vegyesen!

Telefon: +3670423-5605. +3670881-1827.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2019.11.06
Megtekintve6824 alkalommal
Azonosító#600913

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésOroszlány / Magyarország
Weboldalwww.humanpartner.hu