Hirdetés tartalma

Marketing koordinátor munkatársat keres.
A Marketing koordinátor a cég napi marketing tevékenységét koordinálja, valamint külső partnerek segítségével megvalósítja az üzletfejlesztési célokat.

Feladatok:
on-line kampányok tervezése és teljes körű lebonyolítása (Google Adwords, Google Analytics, Facebook Business Manager) külső partner segítségével,
hírlevelek összeállítása és kiküldése, teljesítményük értékelése,
marketing szóróanyagok készíttetése (katalógusok, szórólapok, stb.),
vállalati rendezvények és kiállítási részvételek szervezése,
projektkoordináció,
új termékek és márkák bevezetésének előkészítése, piac, ár és konkurencia elemzés,
kereskedelmi igazgató munkájának támogatása,
A weboldal tartalomfejlesztés, weboldalon szereplő termékek feltöltésének koordinálása.

Elvárások:
felsőfokú marketing végzettség (folyamatban is) vagy hasonló területen szerezett tapasztalat,
marketing/PR munkakörben szerzett tapasztalat elănzt jelent
tárgyalóképes rományelv-tudás,
digitális marketing ismeretek,
MS Office felhasználói szintű ismerete,
színes, proaktív személyiség,
konstruktív problémamegoldó képesség,
kiváló kommunikációs és szervező készség,
gyakorlatiasság, rugalmasság, megbízhatóság, precizitás,

Amit kínálunk:
biztos munkahely egy több mint 10 éve a piacon lévő hazai cégnél,
nagyfokú önállóság, kreatív feladatok,
Stabil, egymást támogató csapat.
Fényképes önéletrajzokat a sales@cvps.ro e-mail címre várjuk.
Érdeklődni lehet a 0724-579343-as telefonszámon.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2021.01.11
Megtekintve5107 alkalommal
Azonosító#602437

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésCsíkszereda / Hargita megye
Weboldalcovorpersonalizat.ro