Hirdetés tartalma

GERKON ELECTRO KFT.
Ipari elektrotechnikai termékek nagybani forgalmazásával foglalkozó cégünk munkatársat keres a következő munkakörbe:

Sales Manager

FŐBB FELADATOK:
- Bejövő ajánlatkérések kezelése / Új üzleti lehetőségekhez kapcsolódó ajánlatok kidolgozása, utánkövetése / Aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel; ügyféligények feltárása, kezelése / Piac elemzése, új, potenciális partnerek felkutatása és megkeresése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
- Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség / Jó kommunikációs és tárgyalási készség román és magyar nyelven / Felelőségteljes és precíz munkavégzés / Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás / B kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:
- Attraktív bércsomag / Felelősségteljes és változatos munkakör / Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen csapat

Jelentkezni cégünk székhelyén lehet (Csíkszereda, Márton Áron 45 szám), naponta 10 – 16 óra között. Pályázatát önéletrajz kíséretében e-mailen is várjuk: office@gerkonelectro.ro
További információkért kérjük hívja a 0266/312.238 számot.

Jelentkezési határidő: 2019 December 20.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2019.11.27
Megtekintve6658 alkalommal
Azonosító#605529

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésCsíkszereda / Hargita megye
Weboldalwww.gerkonelectro.ro