Cégünk alkalmaz tervezésben jártas kertészmérnököt. Jelentkezni a 0723-562 771-es telefonszámon vagy email-ben: info@naturalgarden.ro

Elvárások:
-Szakirányú végzettség és szakmai tapasztalat (előnyt jelent)
-Rugalmasság, jó kommunikációs képesség, pozitív hozzáállás
-B kat. jogosítvány, legalább középfokú román nyelvismeret, számítógép középfokú kezelés

Feladatok:
-Tervezés, helyszínfelmérés, költségvetés készítés
-Ügyfelkezelés, kivitelezési előkészítés, szakmai levezetés
-Marketing és adminisztrációs feladatokban való részvétel

Ajánlatunk:
-Szakmai tapasztalatok elsajátítása, gyors fejlődési lehetőség növényismereti és szakmai téren
-Versenyképes fizetés + jutalék
-Kellemes környezet, változó-, nem monoton tevékenységek, fiatalos-dinamikus kollégák.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2022.09.05
Megtekintve2854 alkalommal
Azonosító#621656

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésSzékelyudvarhely / Hargita megye
Weboldalwww.naturalgarden.ro