A székelyudvarhelyi PECTA Kft. tervezőiroda munkatársat alkalmaz az alábbi munkakör betöltésére:
-MENEDZSERASSZISZTENS
Az álláshoz tartozó elvárások:
- minimum középfokú végzettség
- precíz, igényes, felelősségteljes munkavégzés
- nyitottság, tanulékonyság
- csapatszellem, dinamizmus, rugalmasság
- nagyon jó kommunikációs képesség, szóban és írásban egyaránt
- a részletekre és összefüggésekre való odafigyelés
- Microsoft Office programok kitűnő ismerete
- internet, google szolgáltatások ismerete és hatékony felhasznlása
- előkönyvelési ismeretek, tapasztalat
- kiváló román nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt), előny az angol nyelvismeret
Amit kínálunk:
- versenyképes fizetés
- hosszútávú munkalehetőség
- jól felszerelt, modern munkakörnyezet
- változatos feladatkör
- folyamatos szakmai kihívások és fejlődési lehetőség

Önéletrajzokat az office@pecta.ro címre várunk.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2020.06.23
Megtekintve5927 alkalommal
Azonosító#647315

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőPecta Kft
TelepülésSzékelyudvarhely / Hargita megye