Hirdetés tartalma

Akár nyelvtudás nélkül is lehet jelentkezni!

Munkavégzés több helyszínen: Németország (München, Stuttgart stb.), Hollandia (Amszterdam, Eindhoven stb.)

Feladatok:
- burkolati rétegek felvitele
- díszítő burkolati panelek mérése, kijelölése és felszerelése

Bérezés
- fizetés szaktudástól függően, nettó 2500€/hó-tól

Elvárások:
- Rugalmasság, alkalmazkodó készség
- Megbízhatóság, terhelhetőség
- B kategóriás jogosítvány, saját autó előnyt jelent

Előny:
- Angol, német vagy holland nyelv alapszintű (A2) ismerete

Amit kínálunk:
- 0,19€/km üzemanyag költségtérítés
- holland ill. német bejelentés
- túlórázási lehetőség, fizetett egészségbiztosítás
- cég által biztosított, fizetett szállás igényes apartmanokban
- magyar nyelvű kapcsolattartó, teljes körű adminisztráció, ügyintézés
- hosszú távú, bejelentett folyamatos munka
- családias baráti légkör

Bővebb infó: +36203827224.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2020.08.01
Megtekintve5717 alkalommal
Azonosító#652896

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőHumanskill
TelepülésGyergyószentmiklós / Hargita megye
Weboldalhttp://humanskill.hu/allasok/gipszkartonozo#munkaink