Hirdetés tartalma

Munkatársat keresünk
Menedzser asszisztens pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:
A cégvezetés munkájának hatékony és teljes körű támogatása.
Megbeszélések, találkozók szervezése, az ezekhez szükséges információk és dokumentáció biztosítása.
Érkező vendégek és beérkező telefonok fogadása, klasszikus asszisztensi feladatok ellátása.
Szerződések előkészítése, nyilvántartások, iktatások kezelése, nyomon követése.
A kiadott feladatok koordinációja, a feladatok teljesítésével kapcsolatos információk összegzése.
Partnerekkel, munkatársakkal való kapcsolattartás.
Az üzleti naptár vezetése, határidők nyomon követése. Levelezések önálló lebonyolítása, különböző szakmai anyagok előkészítése, elkészítése.
Az iroda operatív működésének biztosítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:
minimum középfokú iskolai végzettség
magas szintű számítógép-kezelői ismeretek (Office)
nagyfokú precizitás, önállóság és üzleti szemlélet
kiemelt kommunikációs képesség szóban és írásban
kiváló szervezőkészség
jó kapcsolatteremtő, lényeglátó-, problémamegoldó képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
gyors- és gépírói tudás és gyakorlat előny
társalgási szintű román valamint ayzangol nyelvtudás szóban és írásban előny
hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
csíkszeredai lakhely

Amit kínálunk:
pozíciónak megfelelő juttatás
határozatlan idejű és hosszú távú munkaviszony
felelősségteljes és érdekes feladatok

Állás, munka területe (i):
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
Személyi asszisztens
Titkárnő, Titkár
Teljes munkaidő
Szükséges tapasztalat:

Román - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:
Csíkszereda, Rét utca, 83

Fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével várjuk az office@cvps.ro e-mail címre.

Információk a hirdetésről

Hirdetés jellegeKeres
Feladási idő2020.09.08
Megtekintve5744 alkalommal
Azonosító#660381

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésCsíkszereda / Hargita megye